خانه هوشمند چیست؟

خانه هوشمند زیپاتو با تکنولوژی وایرلس Z-Wave ، سیستم خانه هوشمند را با تکنولوژی نوین ابری(Cloud) برای شما فراهم می کند. شما به کمک این سیستم می توانید کلیه وسایل برقی منزل را کنترل کنید ، تصاویر زنده منزل را مشاهده نمایید و در مواقع خطر هشدار های امنیتی را دریافت نمایید.

به طور خلاصه به کمک این سیستم می توانید منزل خود را از هر مکان و در هر زمان کنترل و مدیریت نمایید، راحتی را برای افراد منزل به ارمغان آورید و در مصرف انرژی صرفه جویی نمایید.

smarthome

زیپاتو در حال حاضر تنها برندی است که تمامی راهکارهای هوشمند سازی ساختمان را یکجا و در شکلی ساده به شما ارایه می کند. خانه هوشمند زیپاتو از تمام نقاط دنیا و همیشه در دسترس است و توسط کامپیوتر ، موبایل ، تبلت ، آی پد و هر وسیله ای که به اینترنت دسترسی داشته باشد قابل کنترل است.

بنابراین به کمک این تکنولوژی ، شیوه زندگی شما تغییر خواهد کرد. زمانی که منزل را ترک می کنید ، از امنیت خانه هوشمند خود اطلاع دارید . می دانید در منزل چه می گذرد و وسایل خانه را تحت کنترل و نظارت خود دارید. اطمینان دارید تمام لامپ ها را خاموش کرده اید و شیر گاز را بسته اید. دمای منزل و وضعیت باز یا بسته بودن درب ها را می دانید.

مطلع می شوید که فرزندتان از مدرسه به منزل بازگشته است.

smarthome