خانه هوشمند چیست؟

خانه هوشمند زیپاتو با تکنولوژی وایرلس Z-Wave ، سیستم خانه هوشمند را با تکنولوژی نوین ابری(Cloud) برای شما فراهم می کند. شما به کمک این سیستم می توانید کلیه وسایل برقی منزل را کنترل کنید ، تصاویر زنده منزل را مشاهده نمایید و در مواقع خطر هشدار های امنیتی را دریافت نمایید.

به طور خلاصه به کمک این سیستم می توانید منزل خود را از هر مکان و در هر زمان کنترل و مدیریت نمایید، راحتی را برای افراد منزل به ارمغان آورید و در مصرف انرژی صرفه جویی نمایید.

smarthome

زیپاتو در حال حاضر تنها برندی است که تمامی راهکارهای هوشمند سازی ساختمان را یکجا و در شکلی ساده به شما ارایه می کند. خانه هوشمند زیپاتو از تمام نقاط دنیا و همیشه در دسترس است و توسط کامپیوتر ، موبایل ، تبلت ، آی پد و هر وسیله ای که به اینترنت دسترسی داشته باشد قابل کنترل است.

بنابراین به کمک این تکنولوژی ، شیوه زندگی شما تغییر خواهد کرد. زمانی که منزل را ترک می کنید ، از امنیت خانه هوشمند خود اطلاع دارید . می دانید در منزل چه می گذرد و وسایل خانه را تحت کنترل و نظارت خود دارید. اطمینان دارید تمام لامپ ها را خاموش کرده اید و شیر گاز را بسته اید. دمای منزل و وضعیت باز یا بسته بودن درب ها را می دانید.

مطلع می شوید که فرزندتان از مدرسه به منزل بازگشته است.

smarthome


مزیت های خانه هوشمند زیپاتو

تنظیمات به دلخواه شما
این شمایید که انتخاب می‌کنید چه چیزی‌را تحت نظر بگیرید ، چه گونه اطلاعات را دریافت کنید و اطلاعات و هشدار‌ها به چه کسی‌ داده شود.

گزارش رویدادها
گزارشهای آنلاین و جزئیات فعالیت‌های انجام شده در خانه هوشمند شمارا قادر به کنترل و حفظ سلامت عزیزانتان می‌کند.

پخش زندهٔ تصویر
شما میتوانید از تصاویر زنده برای بررسی سلامت عزیزانتان استفاده کنید همچنین شما میتوانید خانه هوشمند را بر روی حالت ارسال خودکار فیلم و عکس تنظیم کنید و در صورت رویدادن حوادث ناخواسته آنها را دریافت کنید.

هشدار ایمنی و امنیتی
هنگام وقوع حوادث( مانند آتش‌سوزی ، نشتی گاز یا پائین آمدن شدید دمای منزل  و … )برای جلوگیری از آسیب و خسارات بیشتر بر روی تلفن همراهتن اخطار دریافت کنید.

کاملا بی‌ سیم
خانه هوشمند زیپاتو برای انجام وظایف خود از ارتباطات بی‌ سیم استفاده می‌کند به همین دلیل نیاز به هیچگونه سیم کشی‌ و بسترسازی ندارید.