این پریز توان خروجی تا ۳۰۰۰ وات یا ۱۵ آمپر را دارد که در رده پریز های هوشمند تولید شده توسط دیگر برندها بالاترین توان را داراست. بوسیله این پریز می توانید لوازم الکتریکی منزل مانند یخچال، لباسشویی، تلویزیون، کنسول بازی و … را کنترل و مدیریت نمایید.

پریز هوشمند Zipato : این پریز هوشمند توانایی تنظیم زمان کار با لوازم برقی را با توجه به نیازهای شما مقدور می سازد. نصب آسان و مصرف کم برق همراه با گزارش مصرف انرژی برای شما از ویژگی های این پریز هوشمند می باشد.
خصوصیت Plug and Play بودن پریز هوشمند Zipato باعث می گردد تا کنترل آن از طریق دستگاه کنترل مرکزی زیپاتو و یا هر کنترلر مرکزی که قابلیت پشتیبانی از پروتکل Z-wave را دارد و همچنین با فشار دادن دکمه فیزیکی بر روی پریز میسر باشد. پریز هوشمند Zipato تا جریان برق ۳۰۰۰ وات (۲۳۰ ولت) را پشتیبانی می کند و دارای قدرت حفاظت در برابر جریان های اضافه برق می باشد.
در زمان تهیه پریز هوشمند به این نکته می بایست دقت نمود که توان خروجی پریز چه مقدار است و قرار است چه وسیله برقی به آن متصل شود.
به عنوان مثال ماشین های لباسشویی موجود در بازار بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ وات توان مصرفی برق را دارند. اگر از حالت خشک کن این وسیله استفاده شود مقدار مصرف برق از ۱۲۰۰ تا ۲۴۰۰ وات می رسد (در بعضی از مدل ها تا ۲۸۰۰ وات).
اگر پریز انتخاب شده دارای ساپورت پایین تری نسبت به توان مصرفی دستگاه متصل به آن باشد، صدمات جبران ناپذیری به پریز هوشمند شما وارد می شود.

ـ بار مقاومتی: ۱۳ آمپر
ـ قابل حمل
پروتکل: Z-wave Plus
برد عملیاتی:
داخلی تا ۴۰ متر
خارجی تا ۷۰ متر
وزن: ۱۵۹ گرم
ابعاد: ۷۹×۵۱×۱۸ میلیمتر
– دارای LED مصرف برق
تا ۵۹ وات به رنگ آبی
۶۰ تا ۱۱۹ وات به رنگ فیروزه ای
۱۲۰ تا ۳۹۹ وات به رنگ سبز
۴۰۰ تا ۷۹۹ وات به رنگ نارنجی
۸۰۰ تا ۱۱۹۹ وات به رنگ صورتی
۱۲۰۰ وات به بالا به رنگ قرمز