پریز هوشمند Fibaro

پریز هوشمند Fibaro : در طراحی پریز هوشمند  Fibaro به تمام جزئیات با دقت نگاه شده است کیفیت بالای سخت افزار همراه با طراحی پیچیده در قالب یک دستگاه گرد هم آمده اند.

تغییر رنگ LED پریز:

حلقه LED کریستالی پریز هوشمند  Fibaro با تغییر میزان مصرف توسط دستگاه برقی تغییر رنگ می دهد. اینکار یک زیبایی خاص به این پریز می بخشد.

امکانات بی شمار:

هر وسیله برقی در خانه را می توان به پریز هوشمند  Fibaro متصل نمود. این پریز از وسیعترین دستگاه های برقی پشتیبانی می نماید.

استفاده از پریز در هر مکان:

توسط گوشی هوشمند می توانید از هر نقطه در جهان به مدیریت پریز هوشمند فیبارو بپردازید. براحتی می توانید پریز خود را کنترل نموده و از صدها مایل دورتر بر آن نظارت داشته باشید.

قدرت اندازه گیری:

پریز فیبارو قابلیت اندازه گیری میزان مصرف برق را دارد. اینکار بدون هیچ قطعه سخت افزاری جانبی و اضافه صورت می پذیرد. از میزان مصرف دستگاه های برقی خود طی یک دوره خاص نظارت داشته باشید.

پیام های فوری:

با اتصال هر وسیله برقی و استفاده از پریز یک پیام بر روی گوشی هوشمند شما ارسال و شما را آگاه می سازد.

اعلام وضعیت غیر معمول:

با توجه به تنظیمات، پریز در صورت وضعیت غیر معمول یک پیام بلافاصله برای شما ارسال می کند.

فقط در زمان:

با تنظیم سیستم کنترلر مرکزی خود و با کمک پریز هوشمند فیبارو می توانید یه برنامه زمانبندی برای ماشین ظرفشویی و یا … مشخص نمایید تا ظروف شسته شوند.

هر روز راحت تر شوید:

اگر فعالیت شما منظم و یا غیر منظم است، هر زمان که احتیاج به کنترل وضعیت دستگاه برقی خود دارید،پریز هوشمند  Fibaro می تواند یک راه حل ساده و مفید باشد.

پوشش امن:

پریز هوشمند فیبارو ایمنی ممکن را فراهم نموده است. این پریز دارای پوشش ایمنی خاص است. این پوشش باعث جلوگیری از اتفاقات ناخوشایند برخورد با برق می شود (ایمنی کودک).

نور در شب:

این پریز دارای یک درخشندگی ظریف (نور LED) می باشد. که باعث می شود محل قرارگیری آن در تاریکی به آسانی مشخص شود و تاریکی را نیز کمی شادتر کند.

پس انداز واقعی:

با استفاده از قابلیت اندازه گیری میزان برق دستگاه های برقی و همچنین برنامه زمانبندی شما می توانید در میزان مصرف برق صرفه جویی نموده و این هزینه ها را پس انداز نمایید.