ماژول کنترل پرده

ماژول کنترل پرده که به کمک آن می توان پرده های خانه،شید، سایبان، پنجره و همچنین درب پارکینگ را هوشمند نمود. این ماژول نیز قابلیت اندازه گیری میزان مصرف برق را دارد. اندازه بسیار کوچک این ماژول باعث شده که بتوان آن را داخل یک قوطی کلید برق و یا داکت براحتی قرار داد.

این ماژول قابلیت اندازه گیری میزان مصرف برق دستگاه متصل به خود (موتور پرده برقی) را دارد.رادار کنترل شاتر با رولر موتور پرده،سایبان و درب پارکینگ کار می کند. شاتر غلتک توسط یک فاز AC تکمیل می شود و موقعیت دقیق پرده ها، سایبان ها یا درب پارکینگ را فراهم می کند تا بتوانند در موقعیتی که انتخاب می کنید تنظیم شوند. شاتر های خود را به دستگاه های هوشمند تبدیل کنید. بدون نیاز به استفاده کامل از سوئیچ دیواری در نزدیکی شاتر: ماژول شاتر غلتکی به شما یک فرصت واقعی ارائه می دهد، بدون ساخت و ساز کار و بدون سیم، برای کنترل کرکره های خود از هر نقطه در خانه شما. برای راحتی بیشتر، مراحل بیدار شدن یا شب را اجرا کنید و به طور خودکار پنجره های کرکره ای خود را بسته / باز کنید.

بدون نیاز به تنظیم، ماژول شاتر غلتکی به طور مستقیم به تجهیزات شما کالیبراسیون می شود

ماژول شاتر غلتکی یک تکنولوژی  پیشرفته ازویژگی ها است که ضخامت کمتر از ۱۷ میلی متر دارد

ماژول شاتر غلتکی ، هر گونه کرکره موتوری را به لوازم هوشمند تبدیل می کند: کرکره غلتکی، سایبان، گاراژ دروازه و غیره با استفاده از آخرین مشخصات ، ماژول شاتر می تواند بدون هیچ گونه مداخله فیزیکی از نصب کننده به طور کامل راه اندازی شود

امکانات

  • پشتیبانی از پرتکل Z-wave
  • قابلیت اندازه گیری مصرف برق
  • اندازه کوچک
  • نصب آسان
  • کنترل از راه دور توسط گوشی هوشمند